Cena miejsca postojowego w garażu na "Osiedlu Gocławek" 20 000 zł brutto

Osiedle Gocławek | Opis inwestycji
Osiedle Gocławek to elegancki i kameralny budynek mieszkaniowy o niskiej trzypiętrowej zabudowie wraz z garażem podziemnym dla samochodów i komórkami lokatorskimi.

Lokalizacja Osiedla Gocławek spełnia wszystkie komunikacyjne oczekiwania przyszłych mieszkańców. Bezpośrednie sąsiedztwo stacji kolejowej SKM Gocławek zapewni wygodny dojazd do Śródmieścia Warszawy w 17 minut. Natomiast sympatycy widowisk sportowych i muzycznych na Stadion Narodowy kolejką SKM dojadą w jedyne 14 miniut. Poza komunikacją kolejową bardzo dobrze rozwinięta również sieć komunikacji miejskiej (autobusy linii 115, 173, 305, 315, 401, 520, N21, N25, N71).

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się publiczne i prywatne przedszkola i szkoły, kościół, dobrze zaopatrzone sklepy i punkty usługowe, lokalny bazar ze świeżymi warzywami, owocami i regionalnymi produktami, centrum sportowe z basenem i lodowiskiem, korty tenisowe, etc.

Osiedle Gocławek to starannie zaprojektowane wygodne i komfortowe mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 52 do 73m2. Wszystkie mieszkania posiadają szerokie loggie natomiast dodatkowo do mieszkań na parterach zaprojektowano duże zielone ogródki do wyłącznego korzystania o powierzchni od 28 do 118m2. Cichobieżna winda obsługiwać będzie poszczególne kondygnacje z podziemną halą garażową gdzie przewidziano 60 miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie. Budynek będzie przystosowany do osób niepełnosprawnych.

Osiedle Gocławek to budynek zaprojektowany przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych architektów.

Wiedząc jak bardzo ważne dla naszych przyszłych Klientów będzie doświetlenie budynku i mieszkań przeprowadziliśmy szczegółową analizę nasłonecznienia działki i na tej postawie przygotowaliśmy projekt budynku i mieszkań. Tak więc wybierając mieszkanie można wybierać pomiędzy ekspozycją wschodnią, południową bądź zachodnią.

Ważnym elementem infrastruktury Osiedla Gocławek będzie plac zabaw dla najmniejszych mieszkańców. A kameralny nastrój budynku podkreślać będzie starannie zaprojektowana zielona architektura z dekoracyjnym oświetleniem i piękną roślinnością wzdłuż alejki prowadzącej do wejścia do budynku.

W standardzie developerskim :

- rozprowadzone instalacje (elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania z własnej kotłowni, telewizyjną, internetową, telefoniczną, domofonową)
- grzejniki
- tynki gipsowe, wylewki betonowe pod ułożenie podłogi
- parapety wewnętrzne konglomerat marmurowy
- system wentylacji mechanicznej

W ofercie dostępne mieszkania :

- 2 pokojowe o pow. 52m2, 53m2, 54m2, 55m2, 58m2 cena od 6099 mkw do 6700 mkw 
- 4 pokojowe o pow. 73m2 cena 6700 mkw


Inwestycja ukończona. Akty notarialne przenoszące własność listopad 2015 r.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Biuro sprzedaży przy ul. Rezedowa 3 04-232 W-wa (przy Stacji PKP Gocławek). Spotkania po wcześniejszym umówieniu, również w weekend bądź w tygodniu nawet do późnych godzin wieczornych.
Telefon 603 240 131. E-Mail biuro@miglack.pl

Miglack, Osiedle Gocławek, Wesoła Residence, Osiedle Michałówek, mieszkania Warszawa, Rodzina na Swoim, Singiel na Swoim, domy Warszawa, domy Michałówek, bliźniaki, mieszkania 2 pokojowe, mieszkania 3 pokojowe, segmenty, MDM, mieszkania dla młodych, mieszkania dla mlodych, mieszkania 4 pokojowe, mieszkania z ogrodkiem, mieszkania z ogródkiem, Falenica